• +38 0472 520 125
  • +38 067 470 7965
Russian English Ukrainian

Пальто, модель 1/15 (Код: model 1/15)

Рейтинг:
Старая цена 50500.00 грн.
Цена: 49500.00 грн.
Опции мехового изделия: : Поперечное расположение меховых пластин
Материалы: : Норка
Норка
Палитра натуральных окрасок норки : Перл
Силуэт : Прямой
Количество: 

Шуба норковая (пальто меховое из норки) модель 1/15

Як вибрати шубу з норки?

Найбільш практичними вважають чорні і коричневі норкові шуби, але не потрібно собі відмовляти в покупці світлої шубки. У Вас є чудова можливість купити шубу з норки на свій смак і колір. В каталозі Хутрової фабрики "АНТ" ви знайдете жіночі шуби фасони, яких підкреслять вашу фігуру.

  • Поперечка - при пошитті  хутро норки було викладено і зшито горизонтально. Такі моделі добре виглядають на дівчатах середнього або високого зросту з хорошою фігурою..
  • Класична норкова шуба - крій нагадує халат і носиться під пояс. Великі норкові шуби часто шиються саме такого фасону, так як мають розкльошений силует до низу і за рахунок пояса коректують будь-яку фігуру..
  • Довга шуба з капюшоном - можете не сумніватися, ця модель чудово захистить від вітру і зігріє вас навіть в найхолоднішу зиму в Україні..
  • Автоледі - це коротка модель з капюшоном або коміром стійка, класичного або поперечного крою. Такий кожушок дуже зручний дівчатам за кермом, його ще можна назвати курткою з хутра норки.
  • Жіночі шуби трансформер 2 в 1 - ця модель поперечного крою зі знімним низом, яка з легкістю замінить в гардеробі і довгу шубу і короткий кожушок..

У Черкасах Ви завжди можете відвідати наш хутровий магазин,  приміряти вподобану Вам модель і купити норкову шубу на місці. На кожну шубу надається гарантія на 1 рік. 

Запрошуємо вибрати вашу шубу в магазині Хутрової фабрики "АНТ", яка буде гріти і радувати вас не один сезон!

Отзыв

Поиск

Итоговая сумма:   0.00 грн.
В корзину